Rýchly prehľad kozmetiky Nyx

Pokiaľ ide o kozmetiku, spotrebitelia dnes hľadajú niečo, čo by vyhovovalo ich rozpočtu, ale stále im môže poskytnúť také výsledky, aké potrebujú a chcú. Spoločnosť Nyx Cosmetics dokáže tieto očakávania splniť. Spoločnosť sa môže pochváliť stovkami kozmetických výrobkov zahrnutých v jej zostave, ktoré vám pomôžu skrášliť nechty, pery, absolutne všetko. Spoločnosť Nyx je známa kvalitou svojho obchodného domu, ale aj cenami kozmetiky. 

Pozadie a história spoločnosti

Spravte rýchly prieskum a zistíte, že spoločnosť založila imigrantka z Južnej Kórey Toni Ko. Bolo to v roku 1999, keď mala 25 rokov, keď založila kozmetiku Nyx v Los Angeles, kde žila so svojimi rodičmi. Spoločnosť pomenovala podľa gréckej bohyne noci, názvu, ktorý znie zvodne, zábavne a záhadne. Zakúpila si pracovný priestor spoločnosti tým, že uzavrela pôžičku od svojich rodičov pred predajom spoločnosti L´Oreal v roku 2014. 

Toni Ko sa narodila v Južnej Kórei a presťahovala sa so svojou rodinou do Kalifornie vo veku 13 rokov. Mala veľmi úspešné podnikanie, ktoré je dosť pôsobivé, pretože to začala práve predajom vizážistom. Ceruzky na pery a obrovské oko sú jej prvým produktom, ktorý predávala iba za 1.99 dolár za kus. Podieľala sa aj na výskume a vývoji a robila všetko sama. Platila aj účty a nosila krabice novým kupujúcim. 

Bolo to v roku 2008, keď spoločnosť Nyx Cosmetics zaznamenala najväčšiu prestávku pri páde hospodárstva a ľudia si už nemôhli kúpiť značku. Po spolupráci s vplyvnými video blogermi na YouTube sa spoločnosti Ko podarilo založiť firmu, ktorá sa v roku 2014 predala za 500 miliónov dolárov. 

Prehľad výrobkov Nyx 

Mnoho produktov od spoločnosti Nyx Cosmetics sa predáva za približne 4.55 doláre a sú oveľa lacnejšie, keď si zakúpite tri alebo štyri súčasne. Nie ako profesionálny make-up, ale si môžete kúpiť dva alebo tri prášky, očné tiene a lesk na pery naraz. Produkty sú k dispozícii online a v rôznych obchodoch a oficiálna webová stránka Nyx ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 25 dolárov. Je to o tom, ako získať plnú tvár make-upu a užívať si dopravu zdarma na všetko. 

Pokiaľ ide o make-up, existuje veľa možností. Kozmetika Nyx predáva výrobky na tvár, oči a pery, ktoré zahŕňajú štetce na make-up, strúhadlá, špongie, odstraňovače make-upu, pijavý papier, tašky na make-up a laky na nechty. Tu je rýchly prehľad o ich obľúbených produktoch:

  • Tvár – Môžete si vybrať z bronzov, červienok, základov, korektorov, primerov, sprejov a kontúrovacích paliet. Základ a korektor sú dodávané v 12 rôznych farbách, ktoré pokrývajú každú farbu pleti. 
  • Pery – Nyx má lesk na pery, rúž a podšívky dostupné v tekutej aj ceruzkovej forme.  
  • Oči – K dispozícii je v ceruzke aj v tekutej forme, riasenka, ceruzky na obočie, očné tiene, prášok na obočie, gél na obočie a falošné riasy.  
  • Ak potrebujete kvalitnú kozmetiku za prijateľnú cenu, spoločnosť Nyx vás pokryla.

Nenechajte si ujsť veľmi informatívny a poučný článok o krém proti vráskam.

Články v rovnakej kategórii: